Вхід  |  Зареєструватись

Забули пароль?

Увійти

 

Гаряча лінія

0 800 30 27 23

272

Страховий випадок з майном  

Настав страховий випадок?

Зверніться до інформаційної лінії АХА за цілодобовими номерами:


272

З 01.02.2013 загальна вартість дзвінка для абонентів Kyivstar, МТС, Life складає 2,15 грн. з урахування ПДВ та збору до Пенсійного фонду незалежно від тривалості розмови.

0 800 30 272 3

Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України.
Цілодобово, оператор контакт-центру надасть вичерпну інформацію що до Ваших подальших дій, надасть консультації стосовно того, які компетентні органи необхідно викликати на місце події та які документи від компетентних органів потрібно отримати.


Подати заяву про  настання страхового випадку

Під час телефонної розмови оператор АХА надішле експерта для огляду пошкодженого майна, а також для підписання сформованого Повідомлення про настання випадку та отримання копій інших необхідних документів.

Також, пропонуємо Вам скористатись послугами On-line центру виплат . Зареєструйтесь та заповніть всю необхідну інформацію на сайті АХА також оберіть зручний для Вас час для телефонного дзвінка оператора АХА з метою визначення Ваших подальших дій.

Перелік необхідних документів*:

  • паспорт,
  • документ, що підтверджує право власності на застраховане майно (свідоцтво про право власності, договір дарування, договір купівлі-продажу та т.і.),
  • технічний паспорт застрахованого майна,
  • договір страхування,
  • індивідуальний податковий номер,
  • документи компетентних органів (акт ЖЕКу, акт про пожежу, довідка Гідрометеоцентру та т.і.),

*Даний список документів не є вичерпним і їх кількість може змінюватись залежно від обставин події.

Надіслати необхідні документи Ви також можете на електронну адресу: claims@axa-ukraine.comВизначення розміру збитку

Для визначення суми матеріального збитку завданого застрахованому майну страховою компанією проводиться оцінка пошкоджень незалежним експертом або аварійним комісаром на підставі Акту огляду пошкодженого майна.

На даному етапі від Вас потрібне забезпечення можливості огляду представником Страховика пошкодженого майна. Згідно отриманих даних страховою компанією буде визначено суму Виплати.

Виплата страхового відшкодування

Після отримання всіх документів необхідних для прийняття обґрунтованого рішення та визначання суми матеріального збитку, в терміни відповідно до умов договору страхування сума страхового відшкодування буде перерахована на реквізити, вказані Вами в Заяві про настання страхового випадку.