Вхід  |  Зареєструватись

Забули пароль?

Увійти

 

Гаряча лінія

0 800 30 27 23

272

Туристичне страхування. Страховий випадок  

Настав страховий випадок?

ЩО РОБИТИ ПРИ НАСТАННІ СТРАХОВОГО ВИПАДКУ


При настанні страхової події, що передбачена договором, необхідно одразу звернутись до сервісного центру Асистуючої компанії (ТОВ «БАЛТ АССИСТАНС», «APRIL ASSISTANCE Ukraine» (CORIS) за контактами екстренного виклику, що вказані на картці, або договорі (полісі), і повідомити наступну інформацію:

 • Прізвище, ім'я,
 • Ваш контактний телефон,
 • Місцезнаходження (країну, місто, готель тощо),
 • Номер страхового полісу,
 • Дату початку і закінчення дії полісу,
 • Описати подію та повідомити, яка допомога необхідна,

Бажано контакти сервісного центру мати завжди при собі, а краще внести до списку свого мобільного телефону.

Сервісний центр Ассистуючої компанії працює цілодобово, без вихідних і святкових днів. Співробітники сервісного центру розмовляють російською/ українською мовами, організують необхідну допомогу, дадуть рекомендації що слід робити застрахованій особі в ситуації, що сталася.

Якщо немає можливості зв'язатися з Асистуючою компанією або ж ситуація вимагає негайного рішення, пов'язаного з необхідністю отримання медичної допомоги, зверніться самостійно в найближчий медичний заклад або до лікаря, де обов'язково пред'явіть страховий поліс. Як тільки стане можливо, застрахованій особі (або її представнику, або лікарю) необхідно зв'язатися з Асистуючою компанією для узгодження покриття витрат.

Якщо будь-які витрати, пов'язані зі страховою подією, були оплачені самостійно, обов'язково збережіть всі документи, що підтверджують факт настання страхової події та суму понесених витрат, в тому числі квитки/маршрутні квитанції на літак, та посадочні талони. Витрати, сплачені застрахованою особою самостійно, можуть бути відшкодовані лише по приїзду в Україну згідно з умов договору страхування.

Подати заяву про настання страхового випадку

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВУ ПРО НАСТАННЯ СТРАХОВОГО ВИПАДКУ

При самостійній оплаті послуг передбачених договором медичних витрат в термін, що не перевищує 30-ти календарних днів після повернення в Україну з закордонної поїздки (протягом якої відбувся випадок), або 5-ти днів після отримання інвалідності, а у випадку смерті Застрахованої особи, спадкоємці не пізніше 7(семи) місяців з моменту настання страхового випадку, необхідно надати до Страхової компанії заяву та відповідним чином оформлені документи:

 Перелік документів на відшкодування

У випадку, якщо оригінали документів пересилаються поштою, рекомендується відправити їх листом з повідомленням, за адресою:

04070 м. Київ, вул. Братська 14, 3 під’їзд, 6 поверх, БЦ «Ільїнський»,

АТ «СК «AXA Страхування», відділ врегулювання збитків Департамент особистого страхування,

У вас виникли запитання, щодо переліку документів, телефонуйте: тел. 499-2-499, та попросіть секретаря з’єднати Вас з співробітником відділу врегулювання збитків Департаменту особистого страхування.

Визначення розміру збитку

ВИПЛАТА СТРАХОВОГО ВІДШКОДУВАННЯ

Рішення про страхову виплату, або відмову у страховій виплаті, приймається Страховиком після отримання всіх документів, необхідних для здійснення страхової виплати, протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів.

Страховик здійснює страхову виплату, або письмово повідомляє про відмову у страховій виплаті, протягом 10 (десяти) робочих днів з дня прийняття рішення про страхову виплату або відмову у страховій виплаті.

Отримати страхове відшкодування може:

 • застрахована особа, або
 • один з батьків неповнолітньої застрахованої особи, або
 • спадкоємець згідно чинного законодавства.

Страхове відшкодування на вибір застрахованої особи може бути здійснено:

 • через систему “Аваль-Експрес” (в будь-якому відділенні АППБ „Аваль” на території України при пред`явленні паспорту та ідентифікаційного податкового номеру);
 • на банківський рахунок (картку) застрахованої особи.

Після перерахування коштів Страхова компанія надсилає СМС повідомлення застрахованій особі на тел. номер, зазначений в заяві на відшкодування.

У разі відмови в виплаті (повній/частковій) Страхова компанія надсилає застрахованій особі лист на адресу проживання з зазначенням причини відмови.

Виплата страхового відшкодування